Gospoda Ryś Kościan

A long t ime ago...


czy ktoś może wie, dlaczego Gospoda u Rysia nie jest już Rysia??? co sięs stało, że Ryś nie jest juz właścicielem??? nie było mnie kilka tygodni w Koscianku, a tu taka przykra niespodzianka....
A co się miało stać? No i chyba każdy ma prawo rozporządzać swoim majątkiem jak chce - bez tłumaczenia się na forum...
Ale przypomnę Ci, że kiedyś na koscian.net było też menu Rysia (w "jedzenie na telefon" )i ponad rok temu był komunikat o wystawieniu lokalu na sprzedaż lub oddania w dzierżawę.
Sam widzisz że nic nagłego sie nie stało. No i nie zaglądajmy człowiekowi do kieszeni.Z żalem muszę poinformować mieszkańców kościana, że moim skromnym zdaniem Gospoda Ryś zmierza, w nieznanym kulinarnym kierunku. Miałem ‟przyjemność” zamówić wczoraj jedna z propozycji. Konkretnie była to pizza, bo pikantne paluchy serowe już zniknęły z oferty. Pizzę dostarczono w ciągu 25-30 minut ale‌..Szczerze mówiąc wolałbym poczekać nawet i 60 minut żeby dostać równo wyrośnięte puszyste ciasto, a nie kawałek cienkiego przemoczonego placka który pośrodku miał zaledwie kilka milimetrów grubości. Był bym niesprawiedliwy gdybym nie dodał, że w tej (dużej) pizzy trafiłem w kilku miejscach (najczęściej bliżej brzegów) na dobrze wyrośnięte i wypieczone ciasto. Niestety obraz całości pozostawiał sporo do życzenia. Z wiedzy, jaką posiadam wynika, że obsada kuchni jest nadal taka sama. Cóż, zatem może być przyczyną takiego obrotu spraw? Czyżby Panowie zaczęli bić rekordy w ilości dań przygotowanych w ciągu godziny? Jeśli tak to szkoda. Za poprzedniego właściciela czekanie było trochę irytujące, ale wiadomo było, że warto czekać.
Apeluję zatem do nowych właścicieli: Nie róbcie z Gospody Fast fudu. Na dobre jedzenie każdy będzie chciał poczekać!